Młodszy Koordynator Projektów in Łódź at Atos

Date Posted: 1/12/2019

Job Snapshot

  • Employee Type:
    Full-Time
  • Location:
    Łódź
  • Job Type:
  • Experience:
    Not Specified
  • Date Posted:
    1/12/2019

Job Description

Młodszy Koordynator Projektów

Lokalizacja: Łódź

Twoje zadania?

  • wsparcie administracyjne projektu
  • nadzór nad przepływem informacji i dokumentów
  • przygotowanie zamówień zakupowych
  • nadzorowanie procesu fakturowego
  • współpraca z kierownikiem projektu i realizacja bieżących zadań projektowych
  • przygotowanie protokołów miesięcznych dla klienta
  • udział w spotkaniach i przygotowywanie notatek

Nasze wymagania?

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Znajomość pakietu programów MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność komunikacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Dobra organizacja stanowiska pracy i czasu pracy
  • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Co oferujemy?

  • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się międzynarodowych firm informatycznych
  • Profesjonalne szkolenia i model rozwoju swojej kariery
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w wielozadaniowym środowisku pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Elastyczny czas pracy
  • Platforma benefitowa
  • Stabilne warunki pracy

• Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcingu i doradztwa IT

•  Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich

•  Blisko 5000 pracowników w 8 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów,  Łódź, Opole

Dbamy o Twoją prywatność. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://atos.net/en/polska/gdpr.